<
masaż orientalny

 

 

masaż twarzy

MASAŻ INDONEZYJSKI

Masaż indonezyjski jest bardzo pięknym zabiegiem. Wprowadza osobę, która go doświadcza w stan będący czymś więcej niż zwykłe zrelaksowanie.
Wykonuje się go na macie, po to by masażysta mógł wykorzystać nacisk ze swojego ciała oraz ułożyć i masować pacjenta w pozycjach zaczerpniętych z jogi.

Dłonie i palce masażysty wchodzą głęboko w ciało pacjenta docierając do najgłębiej ukrytych napięć, łagodząc i rozluźniając je.

Ruchy w tym masażu są silne i głębokie ale wykonuje się je bardzo powoli, z wyczuciem, uwzględniając potrzeby i wrażliwość masowanej osoby.

Zabieg rozpoczyna się masażem pleców, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni przy kręgosłupie. Następnie masowane są: ręce, pośladki, tyły nóg i stopy. Kiedy pacjent zmienia pozycję kładąc się na plecach masowane są przody nóg, brzuch i klatka piersiowa. Zwieńczeniem zabiegu jest głęboki, uwalniający napięcia masaż: karku, szyi, barków, głowy i twarzy.

Aromat oleju kokosowego w połączeniu z korzennymi zapachami unoszącymi się w powietrzu w czasie trwania zabiegu jest wspaniałym uzupełnieniem tego misterium relaksu.

Masaż trwa
1,5h - 200zł.
2h - 250zł.
2,5h. - 300zł.