This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
masaż orientalny

 


masaż twarzy

OLEJKI i MIESZANKI PRZYNOSZĄCE PIENIĄDZE:

1. paczuli, cedr, vetiver, imbir
2. bergamota, bazylia, paczuli, cynamon
3. ABUNDANCE: mirra, cynamon, kadzidło, paczuli, pomarańcza, goździk, imbir, świerk


MIRRA ma jeden z najwyższych poziomów półtoraterpenów spośród olejków, które w sposób bezpośredni oddziaływają na szyszynkę, przysadkę mózgową i ośrodek w mózgu zarządzający emocjami. Od lat jest używana na Wschodzie jako środek podnoszący uczucie duchowości oraz euforii. Jak podają legendy mirra miała zapewnić sukces kupcom i być gwarantem prowadzenia udanych interesów.


CYNAMON jest olejem bogactwa popularnym w świecie Orientu
Olejek z cynamonu jest antyinfekcyjny, antybakteryjny, antypasożytniczy, antywirusowy i przeciwgrzybiczny. Niektórzy badacze tacy jak J.C.Laparaz, M.D. odkryli, że żaden wirus nie może istnieć w obecności tego olejku.
Wielcy cesarze Chin i Indii już dawno docenili wartość olejku z cynamonu i odmierzali swoje bogactwo właśnie jego ilością.
Tradycyjnie uważano, że cynamon ma częstotliwość, która przyciąga bogactwo i wszelką obfitość.

KADZIDŁO w czasach starożytnych miała większą wartość niż złoto i tylko ludzie dysponujący ogromnym jak na owe czasy majątkiem mogli pozwolić sobie na jej posiadanie. Na Środkowym Wschodzie uważano ten olejek za święty i stosowano go od tysiącleci do namaszczania w różnorodnych ceremoniach religijnych. Ze względu na dużą zawartość pótoraterpenów Frankincense pomaga dotlenić szyszynkę i przysadkę mózgową, które pobudzają pamięć oraz pracę umysłu pomagając pokonać stres i rozpacz.
Olejek ten łagodzi depresje, odbudowuje system immunologiczny oraz zapobiega i leczy nowotwory.

PACZULA stosuje się w mieszankach przyciągających pieniądze, zwiększających aktywność seksualną oraz energię fizyczną. Należy go rozcieńczyć i używać w w/w celach.
Legendy podają, że olejek z patchouly symbolizuje bogactwo, a Ci którzy go posiadają są bogaci
W czasach kolonialnych XIX w paczuli powszechnie używano do perfumowania tkanin eksportowanych z Indii zarówno dla miłego zapachu jaki i przeciwko molom i innym szkodnikom, stąd zapach paczuli był symbolem elegancji i bogactwa.

GOŹDZIK kolejny olejek ze świata orientalnego powiązany z bogactwem. Jego posiadacze uważani byli za osoby, które żyły w dostatku. Goździk jest najbardziej antywirusowym i antyseptyczny spośród wszystkich olejków. Jest przeciwgrzybiczny, antybakteryjny, antywirusowy, zapobiega infekcjom.

Olejek IMBIROWY jest silnie pikantny. Szczególnie jest przydatny w mieszankach, które mają na celu przyciąganie pieniędzy, miłości i odwagi, oraz zwiększenie aktywności seksualnej.
Jest olejkiem, którego woń stwarza poczucie ciepła, łagodzi uczucie zakłopotania i ma działanie uspokajające

ŚWIERK wspomaga pracę systemu oddechowego i nerwowego. Zapobiega powstawaniu infekcji i stanów zapalnych, jest antyseptyczny. Jego działanie terapeutyczne pomaga otworzyć się, usuwa blokady emocjonalne przynosząc poczucie równowagi i ugruntowania. Tradycyjnie olejek ze świerku uważany był za źródło pomyślności.
Pomaga otworzyć i uwolnić emocjonalne blokady, przynosząc poczucie równowagi i ugruntowania. Olejek ten przeciwdziała infekcjom, rozwojowi zarazków i gorączce.
Tradycyjne Świerk uważany był za olejek pozwalający zmienić poczucie świadomości, z poczucia ubóstwa na poczucie dobrobytu.

VETIVER ma na celu przyciąganie pieniędzy. W tym celu dodaje się go do mikstur lub stosuje w postaci rozcieńczonej wcierając w ciało. Przed zakupami można namaścić nim banknoty lub monety.

BAZYLIA nazwa pochodzi od włoskiego słowa basileum czyli król. Wyciąg z bazylii był jednym ze składników mieszanki do namaszczania króla. Jak pisał sir John Parkinson: "Zapach rzeczywiście jest tak wspaniały, że godzien królewskiego domu"
Działa rozjaśniająco na umysł, jest więc dobra przy przemęczeniu psychicznym. Jest olejkiem „podnoszącym na duchu" (jeden z pierwszych zielarzy powiedział o niej, że „przegania z serca melan­cholię"


Pomimo różnorodności wymienionych zapachów mają one pewne cechy wspólne: niszczą pasożyty (infekcje, zarazki, wirusy, bakterie, grzyby), poprawiają nastrój, ugruntowują i wprowadzają w stan pewności siebie i poczucia bezpieczeństwa tym samym otwierając drogę do obfitości.